Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Aktualności wystawowe 2012

Kolejny Sukces WINNERA

Nasz eksportowany na Liwte maluch WINNER OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny na międzynarodowej wystawie w Wilnie otrzymał ocenę wybitnie obiecującą oraz tytuł Najlepszego Szczenie w Rasie.

Ogromne Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów !


 

MARY rozpoczyna Championat Słowacji

01-02.12.2012 MARY OF MAGDALA pojechała na podwójną, międzynarodową wystawę na Słowację, do NItry i przywiozła do domu CAC, res.CACIB oraz res.CAC a tym samym rozpoczęła Championat Słowacji


 

Wystawowy debiut w dalekiej Indonezji

Mieszkający w dalekiej Indonezji WARRIOR OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny zdobył 3 x Najlepsze Baby w Rasie debiutując na wystawach AKU Show, Special Show oraz CACIB Show. Jesteśmy bardzo dumne z naszego malucha.


 

MARY ZWYCIĘZCĄ RASY

MARY OF MAGDALA w wielkim stylu powróciła na wystawowy ring zaledwie 5 miesięcy po urodzeniu szczeniąt. Na międzynarodowej wystwie w Kielcach zdobyła CAC, CACIB i została Zwycięzcą Rasy.


 

PIERWSZY SUKCES WINNERA

14 października 2012 mieszkający na Litwie syn Naszej MARY, WINNER OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny na swojej pierwszej wystawie w klasie baby otrzymał ocenę wybitnie obiecującą oraz został najlepszym Baby w Rasie


 

UNUSUAL CRYSTAL STAR wygrywa na Węgrzech

15 września 2012 roku nasza eksportowana na Słowację suczka UNUSUAL CRYSTAL STAR z Śnieżnej Doliny na wystawie na Wegrzech zdobyła Zwycięstwo Młodzieży, została Najlepszym Juniorem w Rasie oraz Zwycięzcą Rasy.

BRAVO, CIESZYMY SIĘ I GRATULUJEMY


 

MISZA vice Zwycięzcą Świata Weteranów !!!

19 maja 2012 pojechaliśmy z naszą weteranką na światową wystawę do Austrii, do  Salzburga. MISZA Z MUCHNIC pokazała się rewelacyjnie i została vice Zwycięzcą Świata Weteranów.


 

MARY kończy Championat Polski

22 kwietnia 2012 na wystawie w Lublinie MARY OF MAGDALA wystawiana w klasie uzytkowej zdobywa CAC, zostaje Najlepszą Suką w Rasie i tym samym kończy Championat Polski a nasza weteranka MISZA z MUCHNIC zostaje Najlepszym Weteranem w Rasie


 

Nasza Weteranka Zwycięzcą Rasy

15 kwietnia 2012 na wystawie krajowej w Zabrzu MISZA z Muchnic została Najlepszym Weteranem w Rasie a następnie pokonała młodsze psy i została Zwycięzcą Rasy.


 

WSPANIAŁY WYSTAWOWY TYDZIEŃ

Pod koniec marca wybrałysmy się wspólnie z Iwoną i psami na 5 zagranicznych wystaw (2 w Serbii i 3 w Bułgarii). Z naszych psów na wyprawę pojechała nasza importowana z Macedonii DREAM SNIEZNEY DOLINY, wyjazd okazał się dla niej ogromym sukcesem.

Czytaj więcej: WSPANIAŁY WYSTAWOWY TYDZIEŃ

SUKCESY NA MIĘDZYNARODOWEJ W GŁOGOWIE

27 stycznia 2012 podczas międzynarodowej wystawy psów w Głogowie nasze psy spisały się fantastycznie. NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny wystawiany w klasie championów został Najlepszym Psem w Rasie zdobywając CACIB. Następnie MARY OF MAGDALA również wystawiana w klasie championów została Najlepszą Suką w Rasie również zdobywając CACIB. Rodzinna potyczka zakończyła się wygrana Badiego i to on został Zwycięzcą Rasy. Nastepnie bardzo dobrze zaprezentowała się na BOG, został wybrany do finałowej szóstki, tym razem jednak nie udało mu się stanać na podium.


 

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2024

Template by Templates for Joomla