Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Weterany

YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, BiH, Mntenrgro, Adiatyku, Bałkanów, Grand Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Champion Klubu czech AMKCR

 

JACKY urodziła się w naszej hodowli i jest córką Interchampionki Negry oraz przystojnego Zwycięzcy Świata, urodzonego w polskiej hodowli Appalachian a mieszkającego w czeskiej hodowli Shamanrock FRODA ( LORD OF THE RINGS Appalachian). Nasza mała, czarna księżniczka wspaniale się zapowiada i bedzie kontunuowała, tak ważne dla nas geny "Śnieżniaków"

Czytaj więcej: YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

 

Blacky urodziła się w naszej hodowli i jest córką Mary oraz przystojnego, rudego, francuskiego reproduktora Daanaka. Blacky od chwili narodzin skradła nasze serca, jest bardzo towarzystka, odważna i szybko się uczy. Na swojej pierwszej wystawie w wieku 3,5 miesiąca pięknie prezentowała postawę wystawową. Zabawa w wystawy sprawia jej radość więc pewnie będzie częstym gościem na wystawowych ringach.

Czytaj więcej: ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny

X-MEN STORM Illa Amarok

Champion BiH

 

STORMY urodzila się w polskiej hodowli Illa Amarok. Nasza miłość do białych malamutów jest dobrze znana, dlatego też bardzo uważnie obserwowaliśmy ją od samego urodzenia. STORMY podbiła nasze serca i musiała stać się częścią naszej rodziny. Jest bardzo inteligenta i szybko się uczy i choć bialemu malamutowi na wystawach jest "pod górkę " to dzielnie daje sobie radę.

Czytaj więcej: X-MEN STORM Illa Amarok

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2024

Template by Templates for Joomla