Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Różne

Hero na próbach pracy w Jaraczu

11-12.11.2023 Próby Pracy / Biegi Licencyjne ZKwP Jaracz

 

Czytaj więcej: Hero na próbach pracy w Jaraczu

Hero zajmuje 4 miejsce w rankingu 2022

Z wielką radością informujemy, że nasz Hero (TIME FOR HERO z Śnieżnej Doliny) zajął 4 miejsce w ranking wystawowy za rok 2022 organizowany przez Oddział ZKwP w  Piasecznie.

Jestesmy bardzo dumni.


 

Hero na próbach pracy w Koźlu

25-26.03.2023 Próby Pracy / Biegi Licencyjne ZKwP Koźle

Czytaj więcej: Hero na próbach pracy w Koźlu

Nowy członek rodziny - Zoya

Z wielką radością przedstawiamy nowego członka naszego stada ZOYA (Kurjak MK ZOYA), sunia przyjechała do nas z Serbii a jej współwłaścicielem jest Zbigniew Ostaszewski.


 

Candy zajmuje 5 miejsce w rankingu

Z wielką radością informujemy, że nasza Candy (CANDY z Śnieżnej Doliny) zajęła 5 miejsce w ranking wystawowy za rok 2017 organizowany przez lubelski Oddział ZKwP w kategorii Seniorów.

Jestesmy bardzo dumni.


 

Sophia - nowy członek naszej rodziny

W grudniu 2017 do naszej rodziny dołaczyła cudna Sophia

Czytaj więcej: Sophia - nowy członek naszej rodziny

Relax w miejskim parku

Wspaniały dzień w miejskim parku - Mia, Mike and Julka


 

Candy wygrywa ranking ZKwP O/Lublin

Z wielką radością informujemy, że nasza Candy (CANDY z Śnieżnej Doliny) wygrała ranking wystawowy za rok 2016 organizowany przez lubelski Oddział ZKwP w kategorii Szczeniąt.

Jestesmy bardzo dumni.


 

 

 

 

 

 

Zawody Minikowo 2016

W dniach 17-18.12.2016 w Minikowie odbyły sie zawody psich zaprzęgów, w których udział wzięły nasze psy Nico (KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit) oraz Jacky (YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny) 

Czytaj więcej: Zawody Minikowo 2016

Zawody Koźle 2016

W dniach 5-6.11.2016 w Szamotułach odbyły sie zawody psich zaprzęgów, w których udział wzięły nasze psy. Nico (KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit) oraz Mamba (YOUR DREAMS COME TRUE z Śnieżnej Doliny) debiutowali na zawodach a dla Meli (Azken Port MENA) i Niunia (X-MEN WOLF CREST z Śnieznej Doliny) były to już kolejne bieganie. 

Czytaj więcej: Zawody Koźle 2016

Zawody w Witowie 2015

W dniach 7-8.11.2015 w Witowie odbyły sie zawody psich zaprzęgów, w których udział wzięły psy z naszej hodowli. Nasz "czarnuchy" Nubis (SILENT WOLF z Śnieżnej Doliny) oraz Niunio (X-MEN WOLF CREST z Śnieznej Doliny) wspaniale spisłay się na trasie i uplasowały się na wysokich lokatach.

Czytaj więcej: Zawody w Witowie 2015

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Nadziei – by nie opuszczała,
radości – by rozweselała,
miłości – by obrodziła,
dobroci – by zawsze była – …

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt

oraz

Spełnienia Marzeń w Nowym 2015 Roku

dla wszystkich Śnieżniaków, ich właścicieli, naszych

przyjaciół, znajomych oraz wszystkich wokół
 

 

Zawody w Witowie

Nasi zawodnicy wzieli udział w zawodach psich zaprzegów w Witowie w dniach 8-9.11.2014. Jesteśmy strasznie dumni, gdyż zarówno nasze malamucie dziewczynki Blacky (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR) i Mela (Azken Portu MENA) jak i ludzcy zawodnicy czyli Dominika i Konrad spisali się znakomicie.

Czytaj więcej: Zawody w Witowie

URODZINY MARYSI

W dniu 2 lutego 2014 nasza dziewczynka obchodzi swoje 4 urodziny.

Wszystkiego Najlepszego Księżniczko

Pierwszy śnieg :)

Nasze najmłodsze dziewczynki w bieżącym sezonie czekały na ich pierwszy w życiu śnieg i niestety musiały czekać na niego dość długo bo jesień w naszych okolicach nie chciała odejść i ustąpić miejsca ziemie. W końcu w połowie stycznia jednak i u nas spadł śnieg a dziewczyny miały z tego powodu wiele radości.

Czytaj więcej: Pierwszy śnieg :)

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

I

SZCZĘŚLIWEGO

NOWEGO

2014 ROKU

 

 

 

 

Domowo na sportowo

Poczatek zimy to piękny czas na pierwsze, zimowe treningi, które pozwalają nam utrzymywać kondycje. Pierwsze próby jazdy zimą na hulajnodze były dość zabawne :) ale w szybkim czasie udało nam się je opanować. Mieszkanie poza miastem daje cudowną możliwość obcowania z naturą zaraz po przekroczeniu progu domu.

Czytaj więcej: Domowo na sportowo

18-STKA DOMI :)

7 kwietnia 2013 roku to w nasze rodzinie wielkie święto, bo próg dorosłości przekroczyła nasza córka Dominika. W związku z tym odbyła się huczna impreza, na której nie mogło zabraknac naszych najblizszych przyjaciół. Pogoda nam bardzo sprzyjała więc impreza urodzinowa mogła odbyć się w klimacie tarasowo-grillowym.

Czytaj więcej: 18-STKA DOMI :)

18 LAT RAZEM

22 października wspólnie z Darkiem świętowaliśmy 18 rocznicę naszego ślubu. Z tej okazji w dniu 27 października spotaliśmy się w gronie najbliższych znajomych aby wspólnie świętować tą bardzo ważną dla nas uroczystość. Wieczór upłynął pod znakiem toastów i życzeń. Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom za pamięć oraz wspaniałe towarzystwo. Do zobaczenia na kolenym "rodzinnych" imprezach.

Czytaj więcej: 18 LAT RAZEM

ZDJĘCIA DLA "PSA PRZYJACIELA"

Nasze psiaki znakomicie spisały się na zimowej sesji zdjęciowej dla gazety "Pies Przyjaciel"

Czytaj więcej: ZDJĘCIA DLA "PSA PRZYJACIELA"

SESJA DLA "TWOJEGO STYLU"

Psiaki z naszej hodowli zostały zaproszone do udziału w modowej sesji zdjęciowej do miesięczniak "Twój Styl". Był to ich debiut w roli modeli i modelek ale spisały się znakomicie.

Czytaj więcej: SESJA DLA "TWOJEGO STYLU"

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2024

Template by Templates for Joomla