Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Aktualności wystawowe 2022

MAIKOH Zwycięzcą Polski 22

Wspaniały sukces psa z naszej hodowli - HEART O'MAIKOH z Śnieżnej Doliny na miedzyanarodowej wystawie w Kielcach uzyskał tytuł Zwycięzca Polski 2022 oraz rozpoczął Interchampionat. Jestem z was bardzo doumna.  

Fala Grand Championem Kanady

Kolejne wspaniałe wieści z Kanady Fala (RULING WAVES AT TONOMI z Śnieżnej Doliny) została Grand Cahmpionem Kanady. 

 

 

Niki BOS w Zabrzu

Wystawa w Zabrzu to kolejny sukces NIKI ( READY FOR LOVE z Śnieżnej Doliny) - wywalczyła CWC oraz BOS.

 

Niki Młodzieżowym Championem Polski

 

Wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim to kolejne sukcesy naszych młodziaków - NIKI ukończyła Młodzięzowy Cahmpionat Polski a Hero zdobył kolejny Zwycięstwo Młodzieży, został Najlepszym Juniorem w Rasie oraz wywalczył BOS.

 

Mamy pierwszego Championa Kanady

Wsapniałe sukcesy zza oceanu - eksportowana do Kanady sunia Fala (RULING WAVES AT TONOMI z Śnieżnej Doliny) w piekny stylu zostałą Cahmpionką Kanady.

 

Sukcesy Niki i Hero w Rybniku

 

Międzynarodowa wystawa w Rybniku - debiut Niki ( READY FOR LOVE z Śnieżnej Doliny) w klasie pośredniej i od razu ogromny sukces - CWC, CACIB i BOS. Hero ( TIME FOR HERO z Śnieżnej Doliny) debiut w klasie młodzieży - Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy junior w Rasie.

Niki z kolejnym Zwycięstwem Młodzieży

Niki ( READY FOR LOVE z Śnieżnej Doliny) na międzynarodowej wystawie psów w Mosznej wywalczyła tytuł Zwycięzcy Młodziezy oraz została najlepszym Juniorem w Rasie.

Zorro - Leszno 2022

Zorro (LEGEND OF ZORRO z Śnieżnej Doliny) zdobył wniosek CWC i do ukończeia Championatu Polski brakuje mu czasu i ostatniego wniosku.

 

Mike i Hero w Łodzi

Megi w Nitrze

Megi ( JULIETTA z Śnieżnej Doliny) w dniach 5 i 6 maja uczestniczyła w miedzynarodowych wystawach w Nistrze na Słowacji. Pokazała się wspaniale i przywiozła 2 x CAC, 2 x CACIB i 2 x została Zwycięzcą Rasy !!! 

 

 

Mike Zwycięzcą Rasy i BOG III

Mamy nowego Championa Polski

Z wielką dumną informujemy, że urodzony u nas Maikoh ( HEART O'MAIKOH z Śnieżnej Doliny) został Championem Polski. Marzenko ogromne gratulacje i podziękowanie.

 

 

Hero w Pruszkowie

Hero ( TELL ME HERO z Śnieżnej Doliny) po raz kolejny został Najlepszym Młodszym Szczenieciem w Rasie 

 

Brodnica - Mike - BOB i II BOG

Pierwsza wystawa w tym roku i od razu pełen sukces - Mike (G'MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny) został Zwycięzcą rasy oraz zdobył II lokate na BOG

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2023

Template by Templates for Joomla