Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Suki

HERE I AM z Śnieżnej Doliny

 

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Szczeniąt Słowacji, Baby Champioon Montenegro

Przyszłość Europy 2018

 

HANA urodziła się w naszej hodowli i jest córką Blacky oraz Nico. Od początku skradła nasze serca i nie moglismy podjać innej decyzji jak tylko zostawić ją w hodowli. Hana jest wspaniałą, towarzyską i miłą suczką. Urodziła sie aby się prezentowac na wystawowych ringach.

Czytaj więcej: HERE I AM z Śnieżnej Doliny

GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny

 

BISS wystawa klubowa

Champion Polski, Słowacji, Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski, Słowacji

Zwycięzca Klubu

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

 

MIA urodziła się w naszej hodowli i jest córką Mery oraz Nico. Jest połaczenim najlepszych cech swoich rodziców i również wspaniały wystawowy charakter.

Czytaj więcej: GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny

YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, BiH, Mntenrgro, Adiatyku, Bałkanów, Grand Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Champion Klubu czech AMKCR

 

JACKY urodziła się w naszej hodowli i jest córką Interchampionki Negry oraz przystojnego Zwycięzcy Świata, urodzonego w polskiej hodowli Appalachian a mieszkającego w czeskiej hodowli Shamanrock FRODA ( LORD OF THE RINGS Appalachian). Nasza mała, czarna księżniczka wspaniale się zapowiada i bedzie kontunuowała, tak ważne dla nas geny "Śnieżniaków"

Czytaj więcej: YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

 

Blacky urodziła się w naszej hodowli i jest córką Mary oraz przystojnego, rudego, francuskiego reproduktora Daanaka. Blacky od chwili narodzin skradła nasze serca, jest bardzo towarzystka, odważna i szybko się uczy. Na swojej pierwszej wystawie w wieku 3,5 miesiąca pięknie prezentowała postawę wystawową. Zabawa w wystawy sprawia jej radość więc pewnie będzie częstym gościem na wystawowych ringach.

Czytaj więcej: ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny

AZKEN PORTU MENA

 


Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

 

Mela urodziła się w gorącej Hiszpanii i przyleciała do nas pod koniec czerwca 2013. Mela jest wspaniałą suczką, bardzo czułą, przyjacielską i pewną siebie. Sprawia, że każdy kogo spotyka uśmiecha się i obdarza ją pieszczotami. Mela ma również idealne jak dla nas, rude umaszczenia, kolor jej szaty jest jasno pomarańczowy i ma czystą, białą maskę. Mela ma do perfekcji opanowaną postawę wystawową, przyjeżdżając do nas miała już za sobą pierwsze lekcje u hodowcy. Biorąc pod uwagę jej wspaniały charakter oraz chęć współpracy będzie częstym gościem na wystawach.

Czytaj więcej: AZKEN PORTU MENA

X-MEN STORM Illa Amarok

Champion BiH

 

STORMY urodzila się w polskiej hodowli Illa Amarok. Nasza miłość do białych malamutów jest dobrze znana, dlatego też bardzo uważnie obserwowaliśmy ją od samego urodzenia. STORMY podbiła nasze serca i musiała stać się częścią naszej rodziny. Jest bardzo inteligenta i szybko się uczy i choć bialemu malamutowi na wystawach jest "pod górkę " to dzielnie daje sobie radę.

Czytaj więcej: X-MEN STORM Illa Amarok

XANTIA z Śnieżnej Doliny

Champion Polski

 

Xantia urodziła się w naszej hodowli i jest córką Negry oraz przystojnego,czarnego, czeskiego reproduktora Melmana. Xantia jest naszą współwłasnością i mieszka w hodowli Canis Borealis pod opieka Danusi i Mariusza.

Czytaj więcej: XANTIA z Śnieżnej Doliny

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2021

Template by Templates for Joomla