Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Nico Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu

Wystawa klubowa oraz wystawa miedzynarodowa w Sopocie była kolejnym wielkim sukcesem naszego najmłodszego chłopaka Nico (KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit).

W sobotę na sopockim hipodromie odbywała się wystawa klubowa szpiców, podoga dopisała aż za bardzo, było słonecznie i bardzo gorąco. Tym razem naszym reprezentantem na wystawie był tylko Nico, który został bardzo doceniony przez sędziów

Nico (KING OF CHAMPION Polarni Usvit - wywalczył Zwycięstwo Młodzieży przez co został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu, został również Najlepszym Juniorem w Rasie oraz w porównaniu pokonał dorosłego Zwycięzcę Klubu i wywalczył bardzo zaszczytny tytuł BOS czyli najlepszego samca na wystawie.

Drugiego dnia w niedziele w tym samym miejscu odbywała się wystawa miedzynarodowa. Po raz kolejny Nico zaprezentował się znakomicie i tym razem pokonał wszystkie zgłloszone na wystawę malamuty.

Nico (KING OF CHAMPION Polarni Usvit - został Zwycięzcą MłodzieżyNajlepszym Juniorem w Rasie oraz Zwyciecą Rasy. Ukończył również Młodzieżowy Championat Polski.

 

 

 

 

 

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2019

Template by Templates for Joomla