Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Kolejny BIS Badiego

Kończąca sezon 2014 wystawa w Nowym Dworza Mazowieckim była dla nas pełna sukcesów. Po raz kolejny na najwyższym podium Najpiękniejszego Psa Użytkowego Wystawy uplasował się BADY (NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny)

Wystawa w Nowym Dworze była dla naszych psów ostatnią wystawą w sezonie 2014, tym bardziej jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromnych sukcesów jakie osiągnęły nasze psy.

W klasie pośredniej w psach prezentował się MUKI (ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE z Śnieżnej Doliny), który uzyskał kolejny wniosek na Championa Polski.

 

W klasie użytkowej wspaniale zaprezentował się BADY (NOBODY'S STOP ME z Śnieznej Doliny), który uzyskał nominację do finałowej konkurencji Najpiekszniejszego Psa Użytkowego.

 

W klasie szczeniąt debiutowała nasza wschodząca gwiazda JACKY (YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieznej Doliny) i ponownie zaprezentowała się znakomicie zdobywając tym razem Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

 

 

W klasie pośredniej prezentowała się XANTIA (XANTIA z Śnieżnej Doliny), która zdobyła CWC i tym samym ukończyła Championat Polski, kolejne wystawy już w klasie championów

W klasie otwartej ocene doskonałą zdobyła ARCTIC CHALLENGE DESTINY z Śnieżnej Doliny.

 

Ogromnym sukcesem i wielką radością było wywalczenie podczas konkurencji finałowych przez naszego Badisia tytułu Najpiękniejszego Psa Użytkowego (BIS Psów Użytkowych).

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2019

Template by Templates for Joomla