Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Zawody w Witowie

Nasi zawodnicy wzieli udział w zawodach psich zaprzegów w Witowie w dniach 8-9.11.2014. Jesteśmy strasznie dumni, gdyż zarówno nasze malamucie dziewczynki Blacky (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR) i Mela (Azken Portu MENA) jak i ludzcy zawodnicy czyli Dominika i Konrad spisali się znakomicie.

Trasa Canicrossu została wyznaczona w bardzo malowniczym terenie i liczyła 4,3 km.

Dominika startująca z Blacky (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR) wywalczyła 3 miejsce w kategorii CCK - Canicross Kobiet. Dominika zaliczyła również swój ostatni start wymagany do ubiegania się o licencję zawodniczą.

Konrad startujący z Melą (Azken Portu MENA) również wywalczył 3 miejsce w CCM (Canicross Meżczyzn)

Dla Blacky i Meli to był pierwszy start w zawodach, którym zaliczyły I etap wymagany do ubiegania się o licecję psa użytkowego ZKwP.