Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Najlepsza Hodowla AM 2014

20 września nasze psiaki pieknie prezentowały się na klubowej wystawie szpiców i psów pierwotnych w Rzeszowie. Hodowla nasz reprezentowana przez  MUKIEGO, BLACKY, XANTIĘ I JACKY została po raz kolejny Najlepszą Hodowlą Alaskan Malamute.

Wystawa klubowa 2014 była dla nas bardzo szczęśliwa również w ocenia na ringu.

W klasie młodzieży prezentował się MUKI (ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE z Śnieznej Doliny), który wywalczył tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu.

W klasie młodszych szczeniąt debiutowała nasza najmłodsza dziewczynka JACKY (YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny). JACKY pokazała się wspaniale i otrzymała ocene wybitnie obiecującą oraz tytuł Najleszego Młodszego Szczenięcia Klubu.

Następnie JACKY doskonale zaprezentowała się również na finałach jakby na wystawy jeździła od zawsze. Podczas konkurencji BIS Młodszych Szczeniąt ookazało się również, że JACKY jest najmłodszych psem uczestniczącym w klubowej wystawie za co otrzymała swój pierwszy pucharek.

W klasie młodzieży prezentowała się BLACKY (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny), która niestety zostawiła swoje piękne futerko w wannie. Pokazała się jednak bardzo dobrze i wspaniele reprezentowała naszą hodowle podczas wyborów BIS Hodowli.

W klasie otwartej wspaniele pokazała się XANTIA (XANTIA z Śnieżnej Doliny), nasza "czarna" dziewczynka otrzymała ocene doskonała oraz CWC.

Największym sukcesem dla nas było to, że nasza hodowla po raz kolejny została Najlepszą Hodowlą Alaskan Malamute 2014, która na wystawie reprezentowały:

- JACKY (YOU MOVE ON THIN ICE z Snieżnej Doliny) - nasza najmłodsza suczka z ostatniego miotu po NEGRZE(LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny) oraz FRODDZIE (LORD OF THE RINGS Appalachian

- BLACKY (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny) - 15 miesięczna suczka po MARY (MARY OF MAGDALA) i DAANAKU (DAANAK MYSTIC ICE of Amaruq Spirit)

- XANTIA (XANTIA z Śnieżnej Doliny) - sunia urodzona w roku 2012 po NEGRZE (LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny) oraz MELMANIE (Black Lotus COME ON LET'S GO). Ogromna podziękowania dla Danusi za piekna prezentację i perfekcyjne przygotowania Xantii do wystawy

- MUKI (ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE  z Śnieżnej Doliny) - 15 miesięczny piesek po MARY (MARY OF MAGDALA) i DAANAKU (DAANAK MYSTIC ICE of Amaruq Spirit). Magda dziękuję za wspaniała prezentację i przygotowanie Mukiego.

 

JESTEŚMY STRASZNIE DUMNI i BARDZO DZIĘKUJEMY

 

 

 

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2019

Template by Templates for Joomla