Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Kolejny weekend z sukcesami

W weekend 07-08.06.2014 nasze psy odniosły rewelacyjne sukcesy w dwóch krajach Europy. 3 mieszkające z nami psiaki pojechały na wystawę do Lublina, natomiast eksportowany na Litwę samiec uczestniczył w podwójnej wystawie w Rydze.

Lublin - 08.06.2014

Pierwszy na lubeslkim ringu zaprezentował się NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny zdobywając tytuł Najlepszego Psa w Rasie oraz Zwycięzcy Rasy. Bady doskonale również zaprezentował się w konkurencjach finałowych uzyskując III lokatę na Best in Group.

Nastepnie w klasie młodszych szczeniąt pokazała się, debiutująca na wystawowych ringach nasza 5 miesięczna biała księżniczna X-MEN STORM Illa Amarok. Prezentacja wypadła wspaniale i Stormy uzyskałatytuł Najlepsze Młodszego Szczenięcia w Rasie oraz wspaniale biegala po ringu finałowym.

Młodzież na lubleskiej wystawie reprezentowała nasza ruda hiszpanka czyli Azken Porty MENA zdobywając tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie kończąc tym samym Młodzieżowy Championat Polski.

W klasie otwartej wystawiana była, mieszkająca z Danusią i Mariuszem XANTIA z Śnieżnej Doliny, która zdobyła kolejne CWC i do tytułu Championa Polski brakuje jej odstepu czasu.

 

Ryga, Łotwa - 7-8.06.2014

Na podwójnej międzynarodowej wystawie psów w Rydze wspaniale zaprezentował się nasz rudzielec mieszkający na Litwie WINNER OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny w oba dni wywalczył CAC, CACIB oraz Zwycięstwa Rasy, dodatkowo zdobył nominację na Cruft 2015 oraz ukończył Championa Łotwy.

 

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2019

Template by Templates for Joomla